Explore
Shop with Apps
Ubuy Best D2C Cross Border Brand of the Year 2024
100% Garancia e Kthimit të Parave
Kostoja më e ulët e përgjithshme e porosisë
Markat premium dhe luksoze
Transporti në mbarë botën
Mbi 300 milion produkte ndërkombëtare

THE TOP BRANDS OF TOMORROW

harley davidson

Harley Davaidson

Harley Davidson

Gjeni aksesorë autentikë Mbani motoçikletën tuaj në formë të nivelit të lartë

Shih Koleksionin
Gucci

Gucci

Gucci products

Iconic Luxurious Collection, Available Exclusively at Ubuy.

Shih Koleksionin
Zara

Zara

Zara collection

Latest Trendsetting Styles. Only Available at Ubuy.

Shih Koleksionin
Dior

Dior

Dior luxury products

Experience Iconic Parisian Elegance. Exclusively at Ubuy.

Shih Koleksionin
Andries Venter Profili
Andries Venter

Verified Customer

I bought a coffee filter from the UK. The vendor used DHL to deliver it to me. It only took 5 days from the UK to my house in South Africa - excellent service!!!

Andre Profili
Andre

Verified Customer

Wide selection of many things. Got it in a week from order date. Great courier service used. Nice that al cost is included. Great notification of where parcel is.

Joanna Trzcinski Profili
Joanna Trzcinski

Verified Customer

I love my new cloths they excellent don’t live marks on glass even mirrors. I just wish I can afford more so i can give them to others they can try how good they are. Posted is very expensive

Julie Profili
Julie

Verified Customer

I am from France I receive my product in time a new one as on the description Perfect ! I REALLY recommand Ubuy thay could permit to transport product from other countries and find the rare pearl So Thank you Ubuy 5 *****/5*****

Ong Chuan Jin Profili
Ong Chuan Jin

Verified Customer

First time I came across this UBuy and I find it is very Honest platform, when I purchased that time ,my friend told me to be careful of internet buying but I try and I am very satisfied with this UBuy

satyajit perera Profili
satyajit perera

Verified Customer

Most importantly I would recommend UBUY for Bringing all sorts of products which are rarely found with other popular e portals.Although the price of the products are a little higher due to import duties and freight charges, I would still recommend UBUY as the most reliable portal for bringing rare items From abroad.Best of luck.?

Mohammad Alhotailah Profili
Mohammad Alhotailah

Verified Customer

Excellent and Highly recommend The only thing that they have to look for, is the international shipping which is very high. Other things all great

Victor Stephen Profili
Victor Stephen

Verified Customer

I've had a smooth and amazing experience shopping on Ubuy. Delivery is always smooth and I don't have to worry about purchased items getting missing. I get updates as items move around, Great App.

hasan al mamun Profili
hasan al mamun

Verified Customer

Very Very first delivery, and original product and same photo same product, and packaging is very good no sketch and etc, but I feel very better ubuy shopping.

Rabaa Alateeqi Profili
Rabaa Alateeqi

Verified Customer

I'm Happy and Delightful ? Ubuy is Fast and because that I recommend it to my friends and they order A Coffee machine and it arrived so fast Thanks for Ubuy Team in USA , Kuwait & Uk

RAY PITCHER Profili
RAY PITCHER

Verified Customer

It seemed to live up to expectations, with regular updates on arrival times, I had no issues with them. Everything arrived nicely and as specified, there are no initial complaints, it was a favourable service and the order went through direct.

Todd Dvorak Profili
Todd Dvorak

Verified Customer

Good service enabling purchase of products from United States that are shipped to Thailand. Many products are not available in Thailand that can be found in the US.

Peter Banerji Profili
Peter Banerji

Verified Customer

The last time I was disappointed with the way the order was handled as it took a month to deliver after several reminders & follow ups However on this occasion I was very satisfied as the order was delivered on schedule Will highly recommend UBuy

Lamisah Profili
Lamisah

Verified Customer

Very fast delivery! Living in Canada there’s a lot of things we don’t have here that’s readily available in the US. Loved how fast they had things shipped from the US to Canada and to my door.

Omarr James Garcia Profili
Omarr James Garcia

Verified Customer

It's been 2 years now when i started to online shop here in Ubuy. I am happy and satisfied on their service because it's fast and the packaging is good.

Gugue Profili
Gugue

Verified Customer

Process was very efficient, no issues with customs, thought id have to pay additional fees but i didnt. Received package without any delays and was happy with my goods. Everything was in perfect condition. It was nice that i received notiification at each stage so i was able to keep track and not worry.

Lorraine Morris Profili
Lorraine Morris

Verified Customer

This was my first purchase from Ubuy and I was very impressed with the delivery, packaging etc. Will definitely be using your services again.

Karen Kemp Profili
Karen Kemp

Verified Customer

Found what I wanted with a relatively easy search, ordered and paid for it. Was delivered to me in New Zealand in a really good time frame.

customer Profili
customer

Verified Customer

The service and feedback I received was excellent. I always knew exactly where my parcel was in the process. I appreciate your diligence and will buy from you again anytime, thank you

david ogbonnaya Profili
david ogbonnaya

Verified Customer

Ubuy has a very affordable custom and delivery fees. Product quality is top notch. Delivery is within estimated time. I wish Ubuy will always engage the services of DHL for dispatch, they are more competent than others.

Ubuy North Macedonia
Një Dyqan Ndërkombëtar kryesor i blerjeve në internet për markat luksoze dhe produktet premium në North Macedonia


Ubuy Maqedonia e Veriut, e mbështetur nga përvoja në vite në industrinë e tregtisë elektronike, qëndron si një nga faqet e internetit më të mëdha të blerjeve në internet që garanton shpërndarjen në të gjithë botën e produkteve ndërkombëtare. Platforma jonë miqësore, dinamike dhe e besueshme njihet për shërbimet e saj të strukturuara në mënyrë të përpiktë, pasi ka marrë dëshmi të shumta pozitive të klientëve dhe akordimeve të industrisë. Si një destinacion për blerje në internet, Ubuy Maqedonia e Veriut i fuqizon klientët të hyjnë në markat e niveleve të larta dhe produktet premium jashtë shtetit, shpesh të pakapshme në tregun lokal. Dyqani ynë është shtëpia e një koleksioni të pashembullt të markave më të fundit lokale dhe globale, duke ju ofruar një përvojë unike të blerjeve të pakrahasueshme nga platformat e tjera.

Shfrytëzoni mundësinë për të përfituar nga marrëveshjet më të mira të blerjeve në internet dhe zbritjet kur bleni nga platforma e-dyqane shumë-dyqane e Ubuy. Ne përdorim teknologji të përparme dhe sisteme të fuqishme sigurie, përfshirë certifikimin SSL dhe portat e sigurta pagese, për të siguruar një përvojë të qetë dhe të mbrojtur ndërkufitare të blerjeve në çdo hap të procesit tuaj të porositjes. Në Ubuy Maqedoninë e Veriut, ju mund të eksploroni dhe blini artikuj të importuar nga një gamë e gjerë e kategorive të produkteve, të gjitha ato të vendosura brenda dyqan global markash. Kategoritë tona më të njohura përfshijnë Moda dhe stoli, electronics, Telefonat celularë dhe aksesorët, Foshnja & Toddler, Mallrat shtëpiake, Parfume & Fragrances, Bukuria dhe Kujdesi Personal, Sports & Vegla, Bagazhi & Gear Travel, Books, automobilistik, Ushqim i grurit dhe ushqimit, Shëndeti dhe Familja, Mjetet dhe përmirësimet në shtëpi dhe Produkte zyre.  

Zgjidhni Maqedoninë e Veriut Ubuy për një përvojë të pashembullt të blerjeve në internet që sjell botën në pragun tuaj, duke siguruar që të keni akses në produktet më të mira që tregu global duhet të ofrojë. Kënaqësia dhe siguria juaj janë përparësitë tona kryesore, dhe ne jemi të përkushtuar të ofrojmë përsosmëri në çdo hap të udhëtimit tuaj me ne.

Kategori të njohura
Kategoritë e produkteve më të shitura në Ubuy North Macedonia


Zgjidhni të blini nga kategoritë e produkteve të njohura të Ubuy, si p.sh. Elektronikë, Celularë dhe aksesorë, Kuzhina dhe ngrënie, Libra dhe Produkte Zyre.. Merrni produktet tuaja të preferuara të importuara nga këto kategori.. Ekzistojnë filtra të ndryshëm në dispozicion për të kërkuar produktet e markës tuaj të kërkuar dhe për të bërë blerje në një mënyrë të shpejtë dhe efikase.. Merr produkte të markës globale të dorëzuara menjëherë në pragun e shtëpisë tuaj me lehtësi.  


Ne ofrojmë ofertat më të mira të blerjeve online për të gjithë artikujt elektronikë si TV dhe Video, Audio dhe Muzikë në Shtëpi, Kamera dhe Drone, teknologji të Veshjes dhe aksesorë Elektronikë që i përshtaten nevojave dhe buxhetit tuaj. Koleksioni ynë i celularëve, laptopëve, televizorëve etj ofrohet në një gamë të gjerë zgjedhjesh me ofertat dhe zbritjet më të fundit që ofrohen gjatë gjithë vitit. Produktet dhe shërbimet me cilësi të lartë ju mundësojnë të keni një përvojë të lumtur blerjesh online.

Shiko më shumë

Ubuy është një nga dyqanet më të mira të blerjeve online që ofron një koleksion të Çantave, Fustaneve, Kozmetikës, Bizhuterive, Xhinseve, Bluzave dhe Këpucëve që gjenden në madhësi, forma, ngjyra dhe dizajne të ndryshme për t'i dhuruar klientëve kënaqësi maksimale. Kujdes i veçantë tregohet për t'u siguruar që tek ju të arrijnë vetëm produktet më të mira. Me gamën tonë të produkteve të njohura të modës, të cilat janë vetëm një klikim butoni larg, tani dukeni magjepsës dhe të mrekullueshëm.

Shiko më shumë

Gama jonë ekzotike e parfumeve nga marka të ndryshme të shkëlqyera vjen me një shumëllojshmëri aromash për të ngacmuar shqisat tuaja dhe për t'ju bërë të ndiheni shkëlqyeshëm. Ato ju ngrenë humorin dhe ju bëjnë të ndiheni më të sigurt dhe më mirë për veten. Tani provoni parfumet tona për të përkëdhelur shqisat tuaja, për t'u mburrur me aromat tuaja kudo që të shkoni, dhe për të lënë gjurmë!!

Shiko më shumë

Në Ubuy merrni ofertat më të fundit dhe ujditë më të mira në internet për telefonat celularë dhe aksesorët e celularëve në Ubuy. Ne ofrojmë një gamë dinamike të telefonave celularë me specifika të ndryshme për t'iu përshtatur shijeve dhe preferencave tuaja individuale. Disponojmë marka të shumta të telefonave celularë për t'ju ofruar një përvojë të mrekullueshme me çmime konkurruese. Këtu gjeni celularin tuaj të ëndrrave dhe përmbushni dëshirën tuaj për të qëndruar të lidhur me stil.

Shiko më shumë

Përzgjedhja jonë e laptopëve të lojërave ofron kënaqësi dhe argëtim pa fund për të gjithë familjen. Kjo ju ndihmon të lidheni, të relaksoheni dhe të eksploroni aftësitë tuaja krijuese. Procesorët dhe sistemet e zërit me cilësi të lartë në laptopë ofrojnë një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave si kurrë më parë.

Shiko më shumë

Përmirësoni pamjen dhe personalitetin tuaj me gamën tonë ekzotike të produkteve të markës së bukurisë që ju ofrojnë rehati dhe kënaqësi të madhe. Produktet tona janë testuar në masë të madhe për t'u siguruar që janë miqësore me lëkurën dhe ofrojnë bukuri afatgjatë. Prandaj dukuni bukur dhe ndjehuni të mrekullueshëm me zgjedhjen e duhur.

Shiko më shumë

Është koha për të përmirësuar shtëpinë tuaj dhe për ta bërë atë më mirë se kurrë më parë. Prandaj koleksioni ynë i produkteve për përmirësimin e shtëpisë ju ndihmon ta bëni shtëpinë tuaj më të gjallë dhe më të bukur. Ne kemi një gamë të gjerë ngjyrash, dizajnesh, teksturash dhe formash që i përshtaten dekorit tuaj dhe i japin shkëlqim shtëpisë tuaj.

Shiko më shumë

Të gjitha llojet e produkteve të zyrës janë të disponueshme në koleksionin tonë. Nuk keni nevojë të kërkoni diku tjetër për të gjetur ndonjë nga mjetet tuaja të zyrës. Ju do të gjeni produkte me cilësi të lartë dhe çmime të arsyeshme për t'iu përshtatur kërkesave tuaja specifike pikërisht këtu në Ubuy.

Shiko më shumë

Ubuy, ne mbyllim gjithçka me sukses.
Bleni mallra të huaja nga markat popullore Global Online në Maqedoninë e Veriut


Nëse jeni duke kërkuar për një portal që ju lejon të blini produkte ndërkombëtare dhe mallra të huaja në internet, ndërsa pushoni në komoditetin e shtëpive tuaja, atëherë Ubuy është vendi i duhur për ju. Ne i mbajmë kërkesat e klientëve në krye duke ofruar shërbime të shpejta dhe të kënaqshme. Blini produkte të njohura të markave ndërkombëtare në internet dhe dorëzojini ato.

Qëndroni të përditësuar!
Përfitoni oferta dhe zbritje ekskluzive për blerjet në internet për produktet e importuara në Ubuy


Merrni markat autentike luksoze dhe mallrat e importuara në internet me çmime të arsyeshme nga dyqani ynë i blerjeve në internet jashtë vendit. Përfitoni nga ofertat dhe ofertat e pabesueshme që shpërndajmë në ditë të veçanta dhe raste të ndryshme në të gjitha kategoritë tona. Pse Prisni?. Merrni mundësinë tuaj të artë dhe kurseni masivisht në të gjitha blerjet që bëni nga platforma globale e blerjeve të North Macedonia, sot.